Dovanojimo menas

Dovanojimo menas Kasmet Augueko namai kviečia neįsitraukti į dovanų ieškojimo, pirkimo karštinę. Geriau dovanoti artimam tą laiką, kurį sugaištame didžiuosiuose prekybos centruose ieškodami, ką nupirkti dovanų. Geriau pabūkime, apkabinkime, išgirskime - klausykimės kuo daugiau širdimi. Aktyviai klausykimės savo artimo - be priekaištų, be patarimų, pamokymų. Tiesiog leisdami išsisakyti, išsipasakoti. Kada jei ne dabar, galime ir turime rasti laiko. Rasti laiko ne tik pabuvimui su kitais, bet ir pabuvimo tyloje. Pagalvokime, kiek kartų per dieną pabūname tyloje? Ar apskritai bemokame būti tyloje? 
Vis dėlto be dovanų retas kuris apsieisime. Tuomet palaikykime idėją - dovanoti savo artimųjų sukurtus daiktus, paslaugas, rakandus. Remkime ir palaikykime smulkius verslus, šeimų ūkius, o gal tiesiog savo draugų idėjas, kurias jie į dienos šviesą išdrįsta iškelti tik šventėms. 
Augueko namuose visą šventinį laikotarpį galima įsigyti mūsų Lietuvos ūkiuose užaugintų, pagamintų produktų. Taip pat ir pačių Augueko namų šeimininkių prigamintų valgių. Net užsisakyti savo švenčių stalui. Kasmet siūlome ir gaminame su meile ir iš širdies, kad mamoms nereikėtų pernelyg ilgai užsibūti virtuvėje. Nors kuo daugiau gaminti namuose visad skatinome ir skatiname. Tam rengiame sveiko maisto gamybos dirbtuves. 
Šiemet pailgėjo ir mūsų siūlomų dovanų sąrašas. Augueko namų šeima plečiasi, todėl ir darbščių ir kūrybingų rankų daugėja. Nuo trečiadienio iki penktadienio 16,30 - 18,30 val. duris atveria Augueko namų mugė krautuvėlė. Šiemet joje mūsų muzikos mokytojos Ernestinos virti muilai, auklėtojos Evelinos puošti Advento vainikai ir eglutės, močiutės Dalios distiliuoti hidrolatai ir lietos vaško žvakės, auklytės Justinos šventiniai keksiukai, kvapų mokytojos Irmos aromaterapinės gėrybės.