Vaikų gamtos stovykla be ekranų

Vaikų gamtos stovykla be ekranų
Jau beveik dvi dešimtis metų miesto vaikus, pasibaigus mokslo metams, kviečiame į dienos stovyklas - kuriose siūlome vitaminų kokteilį: daug miško, daug judesio, daug įvairiausių pažinimo ir atradimų veiklų bei žaidimų BE EKRANŲ. Taip, pirmomis dienomis gal sunkiau, bet viduryje savaitės įvyksta neįtikėtini virsmai. Gamta ir naujos draugystės perkrauna ir puikiausiai atitraukia nuo technologijų. Vaikus kaip cunamio banga pagauna kitoks sveikuoliškas dienos ritmas. 

Senus draugus - lankiusius mūsų darželį arba susipažinusius ne vienerius metus dalyvaujant mūsų vasaros dienos stovyklose kviesime susitikti atskiromis savaitėmis.

Kviečiame 6-11 metų vaikus atsitraukti nuo ekranų ir vasaros dienas ar pusdienius leisti judriai ir smagiai: su žygiais miške, su dviračiais ar paspirtukais, su orientavimosi rungtimis, lobio paieškomis, sporto žaidimais (krepšinis, futbolas, gimnastika), konstravimu, statybomis, amatais, šokiais, sodininkyste ir sveiko maisto dirbtuvėmis. Skelbiame kvietimą jungtis į gamtos vaikų stovyklą. Vaikų grupės iki 10 vaikų.
Pamainos:
Birželio 6-10 dienomis
Birželio 13-17 dienomis
Liepos 11-15 dienomis
Liepos 18-22 dienomis
Rugpjūčio 8-12 dienomis
Rugpjūčio 22-26 dienomis
Vieta: Fabijoniškėse Augueko namų gamtos klasė , L. Giros g. 44.
Kaina su maitinimu: pilnos dienos -200 eur/sav. Pusės dienos - 100 eur/sav.


 
  • Stovykla dalinai finansuojama Vilniaus miesto savivaldybės.

  • Priimami vaikai iš socialiai jautrios aplinkos (savaitė - 50 eur).

  • Priimami vaikai, turintys specialiųjų ugdymosi poreikių (savaitė - 25 eur).

  • Priimami vaikai, atvykę į Vilnių iš Ukrainos dėl Rusijos Federacijos karinių veiksmų Ukrainoje ar pabėgėlių iš kitų šalių vaikai.


Registracija: +37069251601 arba gintare@duzginelis.lt