Apie renginį

Tėvai ir vaikai: kodėl sergame, ar kalti tik virusai?

Tėvai ir vaikai: kodėl sergame, ar kalti tik virusai?" Ir vis dėlto vaikai serga..." - dalinasi tėvai vieni su kitais, prasidėjus darganotajam sezonui. Jis tęsiasi Lietuvoje ilgiau nei pusę metų. Ar tai reiškia, kad šeimos ramybei atėjo tamsusis laikas? Nuo ko priklauso taika ir sveikata šeimoje? Ar visada kalti virusai, bakterijos, sloguojantys ir sergantys aplinkiniai? Kas lemia harmoningus tėvų ir vaikų santykius ir kaip tie santykiai lemia šeimos sveikatą? Kol vaikui sukaks devyneri, dar turime laiko. Kodėl paskui vėlu? Ir kas vėlu? Kodėl paauglystė dažniausiai būna audringa, o jaunystė ne visada laiminga? Kas augina laimingus ir sveikus vaikus? Ir kaip? Daugybė klausimų ir atsakymų kiekvieną pirmą mėnesio šeštadienį. Lektorius Vaidas Arvasevičius ( gyvenimologija.lt) ir jo kviečiami sveikatos mokytojai. 
Pirma tema: vaikų kvietimo į šeimą motyvai, streso ir harmoningo auklėjimo paradigmos, harmonijos sąlyga - kokie pagrindiniai vaikų poreikiai turi būti patenkinti besąlygiškai? Pagrindinė tėvų funkcija. 
Registracija dalia@bizi.lt. Kaina 25 Lt. Trukmė 2,5 val. Vieta L. Giros g. 44, Augueko namuose. "Dūzginėlio" nariams nemokamai.