Žiniasklaida

mamyciu-klubas.jpg

Augueco Dūzginėlis "Mamyčių klube"

Nuoroda

 Šiuo metu motinystės atostogų išėjusi Augueco kineziterapeutė Agnė Purkėnė savimasažų mokė Litexpo "Vaikų šalyje" "Mamyčių klubo" stende. 

 
ginas_laisvoji_banga_startuoja3.jpg

Apie sveikatinimą "Laisvoje bangoje"

Nuoroda

Augueco interviu "Laisvojoje bangoje" laidoje "Sveiki" su žurnalistu Ginu Dabašinsku. Apie sveiką gyvenseną, mitybą, šviesias mintis ir gerus darbus. 

 
15min_www.jpg

Specialistai įspėja: dėl vaikų kosulio kaltas ne tik peršalimas, bet ir neteisingas meniu

Nuoroda 
balsas-logo.jpg

Kai daržovės ne tik bulvė, morka ir burokas

Nuoroda

<p arial,="" helvetica,="" sans-serif;="" font-size:="" 15px;"=""> Ekologiškų turgelių ir stilingų parduotuvėlių vajus Lietuvoje įsisiūbavo jau prieš keletą metų. Ekologija – toli gražu ne žalias lapas ant maisto produkto etiketės ar daržovė iš kaimo. „Augueco namai“ pateikia kitą koncepciją – ištisą mąstymo ir ekologinio brendimo idėją. 

 
as-2.jpg

TV laidos apie kaimą vedėjos stojo prie prekystalio vairo

Nuoroda

E - krautuvėlėje tereikia susirinkti pirkinių krepšelį, kuris perduodamas ūkininkams, o kai šie pristato produktus, jie kiekvienam atskirai suruošiami arba iš jų specialiai gaminamas maistas.

 
delfi.jpg

V. Čereškienė ir I. Lauciuvienė imasi elektroninės prekybos

Nuoroda

 
logo_ziniu_radijas1.JPG

Ar turi ateitį ekologinės iniciatyvos Lietuvoje?

Nuoroda

 
ltv-logo1.jpg

Augueco LRT laidoje "Grynas gyvenimas"

Nuoroda

Žurnalistės Liepos Rimkevičienės laidoje "Grynas gyvenimas" mūsų Augueco mintys apie sveikatos ekologiją. 

 
brigita.jpg

Ingrida Lauciuvienė - gyvenimo turtinga vienturtė

Nuoroda

"Respublikos" priede "Brigita" žurnalistės, knygos "Karavansarajus" autorės GABIJOS VITKEVIČIŪTĖS straipsnis apie tai, iš kur kilo mūsų ekologinės iniciatyvos ir "Augueco Dūzginėlis".

 
Bznstart_logo.jpg

APIE MUS - BZN START

Nuoroda

Kai vilnietė Ingrida Laucuvienė 2001 metais ėmėsi kurti privatų darželį „AuguEco Dūzginėlis“, žmonės dar buvo pripratę prie senųjų sovietinių darželių, kuriuose vaikai buvo verčiami miegoti pietų miego, nelabai skaniai maitinami ir gana griežtai auklėjami. Privatūs nedideli darželiai tada dar buvo visiška naujiena. Buvo neaišku, ar tokia idėja išvis sulauks susidomėjimo ir pritarimo. Tačiau panašu, kad I. Lauciuvienė neprašovė, mat jos darželis sėkmingai gyvuoja jau daugiau nei dešimtmetį. Čia toliau bandoma atsikratyti sovietinio darželio supratimo ir stengiamasi kurti atmosferą, primenančią namus.