AUGUECO TURGELYJE DURIS ATVERS E - KRAUTUVĖLĖ

AUGUECO TURGELYJE DURIS ATVERS E - KRAUTUVĖLĖ

E-krautuvėlės idėją brandinome ne vienerius metus. Per juos sostinėje duris atvėrė ne viena ekologiškų produktų parduotuvėlė. Vienos tebegyvuoja, kitoms teko duris užverti. Galbūt todėl mes neskubėjome. Tačiau mūsų darželio tėveliai vis prašydavo įsigyti kasdienei vaikų mitybai tiekiamų ūkininkų produktų, taip pat užsisakydavo Augueco vaikams kepamos duonos, lipdomų virtinukų, gaminamų makaronų, kepamų pyragų. Artėjant šventėms mūsų virėjos vos spėdavo suktis, o ūkininkai sukdavo papildomus ratus su savo produktais. Norinčių natūraliau ir sveikiau maitintis ratas plėtėsi. Į jį jungėsi mūsų draugai, draugų draugai, kaimynai. Tačiau tikros parduotuvės atidaryti vis tiek nenorėjome. Ar išliktų joje tiesioginis valgytojo ir gamintojo ryšys?

Dar septintajame dešimtmetyje Japonijoje prasidėjo "Tekei" judėjimas, kuomet būrelis moterų ėmėsi ieškoti, kur įsigyti šviežio, natūralaus, sveiko maisto, o ne beskonio, iš gamtą alinančių didelių pramoninių ūkių. Susirūpinimas maisto kokybe, ekologija paskatino ūkininkų ir valgytojų solidarumo judėjimą, atvilnijusį pirmiausia į Prancūziją. O iš Prancūzijos ir į Lietuvą. Lietuvoje jau mažėja kalbų, kad išliks tik didieji ūkiai, specializuoti, gaminantys produkciją dideliais kiekiais, todėl perdirbėjams galintys tiekti produkciją mažesnėmis kainomis. Tiesa, mūsų miestiečių, valgytojų, palaikymo mažiems ūkiams dar labai reikia. Normandijos ūkininkas, visuomenininkas Jeanas Jacques legenda tapo jau ir Lietuvoje. Jo solidarumo ir atvirumo principais gyvuoja Dargužių bendruomenė, o lietuviai jau pamėgo linksmojo prancūzo vardu vadinamus ir čia, Lietuvos kaime, gaminamus sūrius.

Solidarumo ir atvirumo idėją plėtoti norime ir mes. Norime padėti pirmiausia mažiesiems ūkininkams. Prancūzijos kaimai įrodė, kad tradicinis, mažas, vienos šeimos ūkis gali išlikti ir gyvuoti, jei tik jį palaikys valgytojas. Du trys hektarai daržovių ar galvijų banda gali leisti ūkininkui gyventi oriai. Jeigu tik  užmezgamas tiesioginis kontaktas su vartotoju, be tarpininkų - maisto pramonės ir prekybininkų.

Todėl Augueco e-krautuvėlė - imasi šios tiesioginės funkcijos. Mūsų svetainėje tereikės susirinkti pirkinių krepšelį, kurį mes perduosime ūkininkams, o kai šie pristatys, supakuosime ir pranešime, kad krautuvėlėje krepšelis jau paruoštas. Ir būtinai kiekvieną mėnesį kviesime prie apskrito stalo į Augueco interviu su mūsų maitintojais. Visus klausimus bus galima užduoti tiesiai. Arba sutarti puikią savaitgalio pramogą - šeimos išvyką į ūkį. Beje, ne tik pasižvalgyti, bet ir padėti nudirbti darbų.

Šios idėjos realizavimą paskatino ir mūsų darželio vaikai, kurie jau ne pirmus metus valgo mažų ūkių maistą, bendrauja su ūkininkais, kai šie atveža produkciją į darželį, vyksta pas juos į šaunias ekskursijas. Jie jau žino, kaip slegiamas sūris ar sukamas sviestas, kiek jėgų reikia nusirinkti avietes, kur malami grūdai ir sijojami miltai. Taip pat ir mūsų darželio įkūrėjos Ingridos Lauciuvienės patirtis BTV laidoje "Tarp miesto ir kaimo". Penkerius metus laidos kūrėjai lankė Lietuvos ir užsienio ūkininkus, amatininkus, kaimo bendruomenes, dalinosi šviesiomis istorijomis ir kaimo verslų idėjomis.

Apie Augueco turgelį:  http://augueco.lt/renginiai/apie-rengini/augueco