JAU VEIKIA E - KRAUTUVĖLĖ

JAU VEIKIA E - KRAUTUVĖLĖ

Patogu, šviežia ir sveika - verčiame naują ir teisingą Jūsų šeimos mitybos puslapį. Augueco e - krautuvėlėje į krepšelį siūlome susidėti šviežio, natūralaus, sveiko maisto šeimos darbo savaitei. Kadangi darbo savaitė dažniausiai kupina skubėjimo, mes paruošėme net ir e - greitukus: koldūnai, virtiniai, makaronai bus pagaminti tik Jums užsisakius. Be to, jie gaminami be priedų, beveik be baltų miltų, be cukraus ir kitų rafinuotų produktų. Kol kas krautuvėlėje galima užsisakyti produktų  tik tų ūkininkų, su kuriais bendraujame jau ne vienerius metus, kuriais pasitikime ir gaminame maistą mūsų darželio vaikams, patys valgome savo šeimose. Ne vieną kartą esame lankęsi ir jų ūkiuose. E - krautuvėlėje nėra jokių antkainių. Tai ne pelno siekiantis tarpininkas, kuris leidžia sutrumpinti maisto produktų kelią nuo lauko iki stalo.

Kadangi mūsų idėja dar labai šviežia, nauja, tikimės ir laukiame ir Jūsų patarimų. Tikslas visų vienas  - paremti mūsų ūkininkus, paraginti juos su meile ir atsakomybe auginti mums sveiką produkciją. Net formuoti savo užsakymus ir pageidavimus, ką ir kaip auginti.

Ne vienoje Europos šalyje toks valgytojų ir augintojų susitarimas jau sulygtas ir puikiai veikia. Tikimės, kad ir Lietuvoje tokių pavyzdžių daugės.