2013 M. - SVEIKATINGUMO METAI

2013 M. - SVEIKATINGUMO METAI

AUGUECO NAMAI ambicingoje Lietuvos sveikatingumo metų (2013) programoje dalyvauja kaip bendraautorius

LSNR

Vilnius, 2012 m. spalio 5 d. 

Sausis - tai sveika pradžia, vasaris - tai organizmo atsparumas, kovas - tai dvasinė sveikata, balandis - tai švari aplinka, gegužė - tai judėjimas, birželis - tai sveika šeima, liepa - tai gamta ir natūralioji medicina, rupjūtis - tai laiminga branda, rugsėjis - tai sveika mokykla, spalis - tai sveika mityba, lapkritis - tai mėnuo be žalingų įpročių, o gruodis - tai žvilgsnis į ateitį. 

2013-ieji metai - Lietuvos sveikatingumo metai. Taip paskelbė Lietuvos Respublikos Seimas.  Todėl Lietuvos sveikos gyvensenos ir natūralios medicinos rūmai kartu su Lietuvos sveikuolių sąjunga paruošė papildomos programos projektą, kuris visus sveikatos metus susikirstė į tam tikros srities sveikatos mėnesius. Vilniaus m. Savivaldybėje įvykęs Nevyriausybinių organizacijų forumas  “2013-ieji – SVEIKATINGUMO METAI“, kur konkrečiai pristatytos visos šalies sveikos gyvensenos idėjos, planai, konkrečios programos ir realūs darbai, patvirtino ir kiekvieno sveikatos mėnesio kuratorius. 

Dviem Lietuvoje jau daug metų ekologines ir sveikos gyvensenos idėjas skleidžiančioms komandoms - AUGUECO NAMAI ir AJURVEDOS SPA SHANTI - suteikta didelė atsakomybė ir garbė kuruoti birželio mėnesio temą - sveika šeima. Visus norinčius pateikti savo idėjas ir konkrečius pasiūlymus šio mėnesio darbams vykdyti, maloniai prašome kreiptis į Ingridą Lauciuvienę arba Eglę Kauneckienę.