Leisk man nešti meilę, džiaugsmą, viltį! Su švente visus!

Leisk man nešti meilę, džiaugsmą, viltį! Su švente visus!
Ši rugsėjo pirmoji mums jau šešioliktoji. Tiek kartų jau esame išlydėję, tad nesunku suskaičiuoti, kad patys pirmieji mūsų auklėtiniai jau studentai!!! Vis sakome, kad pats laikas surašyti visą mūsų patirtį, pasidalinti jau užaugusių vaikų ir jų tėvelių liudijimais. Su daugeliu dar vis pabendraujame, patys vaikai irgi susitinka. Ir pas mus įgyti sveikos gyvensenos įgūdžiai tikrai jiems pravertė. Ką bekalbėti apie užsimezgusias vaikų ilgalaikes draugystes. Net ne vaikų- ir pačių tėvelių. 
Beje, šiemet per rugsėjo pirmąją viena mamytė, kurios dukrelė jau priešmokyklinėje grupėje, ir sako: " jūs net neįsivaizduojate, kaip apvertėte mūsų šeimos gyvenimą - ne tik mitybos įpročius, bet ir pačią gyvenseną, mes pakeitėme požiūrius, o aš net darbą, kurio tiek metų nemėgau!" Tą pačią dieną sulaukėme ir kitos mergytės, jau šiemet išėjusios į pirmą klasę, mamos žodžių: "mūsų mergaitė liūdi, ar bus ką mokykloje apsikabinti. Sakome, tikrai bus. O ką apsikabindavai darželyje? Ji sako, kad galėjo apsikabinti visus, tai vieną auklėtoją, tai kitą, tai šeimininkutę ar virėją."
Paprastai rugsėjo pirmąją mūsų gretos nebūna gausios - daugelis lydi seses ir brolius į mokyklas. Tad mes tiesiog švenčiame mūsų visų susitikimą po atostogų. Šiemet tai buvo muilo burbulų diena. 
Mokslo metų pradžią skelbiame pradėtą pačioje vasaros pabaigoje, kai leidžiamės su tėveliais į tradicinį bėgimą, palydėdami vasarą. Tradiciškai mokslo metų pradžią pas mus paskelbia ir Augueko namų turgelis. Deja, šiais metais dėl orų turgelį nukėlėme į rugsėjo 28 d. Tai puiki proga pažiūrėti mūsų maitintojams ūkininkams į akis, pasiteirauti, kokie jiems metai, koks bus derlius, kaip teisingai ir sveikai valgyti. Ir svarbiausia, ką valgyti.