Naujienos

POSA9431.jpg

Pasakyk man, ką tu valgai, ir aš pasakysiu, kas tu esi

Drąsūs, nepriklausomi ir toliaregiški mokslo žmonės jau viešai teigia: ateities medicina – mitybos terapija. Ką tai reiškia? Trumpai drūtai - visos mūsų ligos arba trykštanti sveikata yra nulemiamos motinos įsčiose arba dar anksčiau, o maži kąsneliai prie kasdienio stalo lems, ar suaugęs žmogus bus sveikas, ar vaduosis ligomis, bus našta artimiesiems ir sutaupytus pinigus kraus į kišenę vaistininkams, o ne nuostabiam savo gyvenimui praturtinti.

POSA5713.jpg

Savimasažų pamokėlės šeimai

Ką žinome ir ko ne apie masažo galią? Kodėl ir mažiesiems reikia masažų? Ypač kai juos daro mama ar tėtis? Tęsiame šeimų pasibuvimo vakarus, atėjus darganotam rudeniui.

IMG_9587.jpg

Maisto gaminimo kursai

" Pasakyk, ką valgai, o aš pasakysiu, kas tu", - sako Agnė Purkėnė visiems, kurie dar netiki stebuklinga maisto galia.

Seminarai ir paskaitos

Jau nuo sausio 31 d. Augueco Dūzginėlyje" prasideda įvairūs sveikuoliški seminarai, kursai ir paskaitos. Klausysimės, gilinsimės, semsimės naujų žinių, mokinsimės gaminti kartu su mūsų įdomiais svečiais.

IMG_9150_434x600.jpg

Keiskime mitybos įpročius

Vitaminas B12 ir baltymai.  Dar prieš pusšimtį metų JAV Žemės ūkio departamentas išleido "Kasdienės mitybos patarėją", kuriame buvo siūlomos štai tokios maisto grupės: mėsa, pieno produktai, grūdai, daržovės ir vaisiai.

POSA5110.jpg

Žiemos sezonas

Visą žiemos sezoną trumpinsime niūrius tamsius vakarus šviesiu buvimu kartu.

IMG_3148_640x480.jpg

Tarptautinė konferencija "Sveika mityba mokyklose. Misija įmanoma"

Šiandien Vilniuje vyksta tarptautinė konferencija „Sveika mityba mokyklose.