Žiniasklaida

161976_349853637520_5100593_n4.jpg

"Būti mama": kada mamos susidomi sveika gyvensena?

Nuoroda

Žinių radijo studijoje dvi mamos: sveikuolė Sigita Kriaučiūnienė, kuri keisti gyvenimo būdą įkvėpė ne tik savo šeimą, bet ir tūkstančius Lietuvos žmonių, ir Eglė Grėbliauskaitė - Tursienė - manekenė, keturių vaikų mama. 

 
161976_349853637520_5100593_n3.jpg

"Būti mama" - Žinių radijas

Nuoroda

Pavasarį startavo nauja Žinių radijo laida "Būti mama". Ką reiškia būti mama? Vien tik džiaugsmą ar ir didelius rūpesčius? Su kokiais iššūkiais susiduria šeimą ir darbą norinti suderinti mama? Dažniausiai mamoms kylantys klausimai ir specialistų pateikiami atsakymai. Laidos vedėja žurnalistė Ingrida Lauciuvienė. 

 
kovo-menesio-numeris_mainstory3.jpg

Augame sveiki

"Iki dvejų metų mano vaikas nesirgo niekuo, net sloga, o pradėjęs lankyti darželį serga kas antrą savaitę",- tikriausiai kiekvienas esmae girdėjęs ką nors panašaus. Žurnalistės Donatos Baniūnienės interviu apie vaiko organizmo stiprinimą su "Augueco Dūzginėlio" vadove Ingrida Lauciuviene. 

 
161976_349853637520_5100593_n1.jpg

Žinių radijo laidoje "Prie pietų stalo"

Nuoroda

"Prie pietų stalo" žurnalisto Evaldo Tamariūno interviu su "Augueco namų" vadove Ingrida Lauciuviene apie kelią į sveikesnį gyvenimo būdą

 
alfa.lt_1.gif

Prieš sėsdama pietauti žurnalistė Ingrida Lauciuvienė palesina paukščius

Nuoroda

Apie žiemos džiaugsmus su mažaisiais, paukščių lesinimą ir kitas snieguotas patirtis "Augueco Dūzginėlyje" mintimis dalinasi darželio vadovė Ingrida Lauciuvienė. 

 
lr_tv_logo-copy.jpg

Lietuvos ryto TV laidoje "Pradėk nuo savęs" - gerasis Augueco pavyzdys

Nuoroda

Lietuvos ryto TV laidoje "Pradėk nuo savęs" Augueco Dūzginėlis dalinasi savo patirtimi apie tai, kaip pradėti nuo savęs ir tausoti gamtą, aplinką, gyventi sąmoningiau. 

 
220px-lrt_logotipas2012.png

Vegetarai vaikų darželyje? Diskusija LRT laidoje

Nuoroda

Diskusija apie sveiką vaikų mitybą, apie vegetarus, žaliavalgius ir ne, LRT laidoje "Namai namučiai" su laidos vedėja Alvyda Bajarūnaite. Diskusijoje dalyvavo ir "Augueco Dūzginėlio" vadovė Ingrida Lauciuvienė. 

 
download1.jpg

Vaikams tiesiog rodykime pavyzdį

Žurnale "Natūralioji medicina" interviu su "Augueco Dūzginėlio" įkūrėja Ingrida Lauciuviene: kaip vaikams įskiepyti sveikos gyvensenos principus?

 
mamyciu_klubas_logo.jpg

Savimasažo technikos paslaptys

Nuoroda

TV3 laida "Mamyčių klubas" "Augueco Dūzginėlyje" svečiuojasi jau nebe pirmą kartą. Šįkart mūsų kineziterapeutė Agnė Purkėnė dalinosi savimasažo technikų paslaptimis. 

 
alfa.lt_.gif

Tėvai reikalauja vegetariškos ir veganiškos mitybos darželiuose ir mokyklose

Nuoroda

Vis daugiau Lietuvoje šeimų renkasi vegetarišką mitybą, tačiau jų atžalos taip maitintis švietimo įstaigose neturi galimybės.