Žiniasklaida

ltv-logo.jpg

Augueco LRT laidoje "Grynas gyvenimas"

Nuoroda

Augueco Dūzginėlyje svečiuojasi žurnalistė Liepa Rimkevičienė su laida "Grynas gyvenimas". Kuo ir kaip mes gyvename "Dūzginėlyje"? 

 
stovykla1.jpg

VAIKAS LAUKIA STOVYKLOS? 5 EKOLOGIŠKI TAIP

"Laisvalaikis", 2012 m. birželio 14 d. 

 
logo_ziniu_radijas.JPG

Ar mokame gyventi ekologiškai?

Nuoroda

 
mamos-gruodis1.jpg

Pasakyk man, ką tu valgai, ir aš pasakysiu, kas tu esi

 
images.jpg

Mamos žurnalas

Nuo rugsėjo mėnesio "Mamos žurnale" ieškokite mūsų patarimų "Ekologijos pamokėlės". Spalio mėnesio numeryje apie tai, kaip pasiruošėme darganotajam sezonui, kaip ketiname saugotis nuo virusų ir ligų. Pradėjus siausti peršalimo ligoms jau per vėlu imtis profilaktinių priemonių - grūdinimosi ir sveikos gyvensenos reikia laikytis nuolat. Mūsų patirtis šiame "Mamos žurnalo" numeryje. 

 
greenas1.jpg

Greenas

Spalio mėnesį pasirodžiusiame žurnalo Greenas numeryje - rubrika Grynas gyvenimas, kurioje mūsų idėjos apie sveiką maistą, optimalią mitybą, sveiką gyvenseną. Mada tai ar būtinybė?

 
sveikas-zmogus1.jpg

Sveikas žmogus

Žurnalo "Sveikas žmogus" 2011 m. nr. 9 skaitykite apie mus - "Ten, kur prasideda ekologija". TV3 laidos "Sveikas žmogus" vedėja Andžela Labanauskienė, apsilankiusi Augueco rudeniniame turgelyje, įspūdžių nesutalpino į laidą, todėl mūsų draugų ūkininkų naujienomis pasidalino ir žurnale. 

 
mamos-zurnalas-11.jpg

Mamos žurnalas

Nuo rugsėjo mėnesio Augueco Dūzginėlis savo idėjomis ir patarimais dalinasi mamyčių ir, beje, tėvelių, pamėgtame  "Mamos žurnale". Tai ne tik ekologijos pamokėlės, bet ir mūsų ilgametė patirtis žingsnelis po žingsnelio su vaikais judant ekologiškumo kryptimi, beieškant sveikatingumo paslapčių. Pirmojoje ekologijos pamokėlėje - mūsų patirtis ir atradimai vasarą atlikus darželyje ekologišką remontą. Rugsėjo numeryje skaitykite apie tai, ar pavyko mums rasti ekologiškų statybinių medžiagų. Ir kodėl verta namuose apsidairyti, ant kokių baldų sėdime, miegame, tarp kokiš sienų gyvename, kokias grindis klojame?

 
zalias-nestumas1.jpg

Žalias nėštumas

Žurnale "Tavo vaikas" apie devynis laukimosi mėnesius, apie žalią nėštumą. Patarimai ir principai, kurių laikomės ir darželyje. 

 
augu_sturmui1.jpg

Ekoturgelis Vilniuje ruošiasi vaikų ir tėvų šturmui

Tai užtrunka gerus pusę metų - suderinti, kad viename kieme su savo gėrybėmis susirinktų geriausi, švariausi, patikimiausi ir darbščiausi Lietuvos ūkininkai. Antradienį, rugpjūčio 30 d. 10 val. Vilniuje, "Augueco Dūzginėlis" kiemelyje keps, virs, mals, uostys, maišys, vaišins, siūlys ir pirkt, ir derėtis. Šiemet turgelyje "Žolinčių akademija", "Šlyninkos malūnas", "Kvapų namai", "Genutės uogienės" ir daugelis kitų ištikimų mūsų bičiulių.